Leden | | | |
06.01. | Ostrava | Zahajovací závody | výsledky |
12.01. | Olomouc | Zahajovací závody staršího žactva | výsledky |
13.01. | Ostrava | Přebor MSK dorost, junioři, dospělí | výsledky |
19.01. | Olomouc | Zahajovací závody mladšího žactva | výsledky |
20.-21.01. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích | výsledky |
20.01. | Jablonec n/N | Jablonecká hala 2024 | výsledky |
23.01. | Ostrava | Ostrava Indoor I | výsledky |
24.01. | Otrokovice | 25. ročník Otrokovického halového mítinku | výsledky |
27.01. | Olomouc | Zahajovací závody dorostu, juniorů a dospělých | výsledky |
28.01. | Ostrava | Přebory OLK a ZLK staršího a mladšího žactva | výsledky |
30.01. | Ostrava | Czech Indoor Gala (Zlatý mítink WIT) | výsledky |
| | | |
Únor | | | |
02.02. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva | výsledky |
03.02. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých | výsledky |
06.02. | Olomouc | Nejvýš - nejrychleji 2024 (soutěž pro ZŠ) | výsledky |
07.02. | Třinec | Beskydská laťka 2024 (Stříbrný mítink WIT) | výsledky |
09.-11.02. | Praha | Mistrovství ČR v halových vícebojích | výsledky |
10.02. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva | výsledky |
10.02. | Hustopeče | Hustopečské skákání (Stříbrný mítink WIT) | výsledky |
11.02. | Ostrava | Přebor OLK a ZLK dorostu, juniorů a dospělých | výsledky |
13.02. | Hustopeče | Hustopečské skákání - závody žactva a dorostu | výsledky |
15.02. | Ostrava | Ostrava Indoor II | výsledky |
16.02. | Olomouc | Halový víceboj přípravek | výsledky |
17.-18.02. | Ostrava | Mistrovství ČR mužů a žen v hale | výsledky |
17.02. | Olomouc | Kontrolní závody žactva | výsledky |
20.02. | Nehvizdy | Hvězdy v Nehvizdech 2024 | výsledky |
22.02. | Ostrava | Youth Athletics Indoor Ostrava III | výsledky |
24.02. | Jablonec n/N | Mistrovství ČR veteránů | výsledky |
24.-25.02. | Ostrava | Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale | výsledky |
| | | |
Březen | | | |
01.-03.03. | Glasgow | HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA | |
02.-03.03. | Praha | Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale | výsledky |
02.03. | Olomouc | 18. ročník Běhu Michalským výpadem | výsledky |
09.03. | Olomouc | Oddílový halový víceboj SK Přerov | výsledky |
09.03. | Ostrava | Kids Athletics Poruba 2024 | výsledky |
09.03. | Valašské Mez. | Valašská laťka 2024 | výsledky |
10.03. | Valašské Mez. | Malá Valašská laťka 2024 | výsledky |
23.03. | Přerov | 2. Běžecký pohár mládeže OLK - 12. ročník Jarního běhu Přerov | výsledky |
| | | |
Duben | | | |
06.04. | Olomouc | 22. ročník Hanáckého půlmaratonu | výsledky |
06.04. | Poděbrady | Mistrovství ČR v chůzi na 20 km | výsledky |
13.04. | Pardubice | Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen | výsledky |
13.04. | Hranice | 3. Běžecký pohár mládeže OLK - Běh vítězství Hranice | výsledky |
16.04. | Olomouc | Štafetový pohár ZŠ - okresní kolo | výsledky |
20.04. | Šternberk | 4. Běžecký pohár mládeže OLK - Jarní běh parkem Šternberk | výsledky |
26.04. | Olomouc | 1. jarní závody atletické školičky | |
27.04. | Holešov | Mistrovství ČR v běhu na 10 000 m na dráze | výsledky |
29.04. | Olomouc | Přebor Univerzity Palackého 2024 - zahajovací závody | výsledky |
| | | |
Květen | | | |
01.05. | Přerov | Přerovský pětiboj - VC běhu na 1500 m | výsledky |
03.05. | Olomouc | Čokoládová tretra Olomouc | |
04.05. | Mor. Beroun | 5. Běžecký pohár mládeže OLK - Hášův běh Moravský Beroun | |
04.05. | Janské Lázně | Mistrovství ČR v běhu do vrchu | |
05.05. | Ostrava | 1. kolo Mistrovství MaS družstev dorostu a juniorů - GIGANT | |
05.05. | Praha | Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen - Prague International Marathon | |
06.05. | Olomouc | 1. kolo Dětské Zlaté ligy přípravek 2024 | |
07.05. | Hranice | 1. kolo KP družstev mladšího žactva | |
08.05. | Ostrava | Mistrovství Moravy a Slezska dorost, junioři, dospělí | |
09.05. | Šumperk | 1. kolo KP družstev staršího žactva | |
11.05. | Praha - Juliska | 1. kolo extraligy mužů a žen | |
11.05. | Uher. Hradiště | 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C | |
11.05. | Hranice | 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D | |
11.05. | Hodonín | 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E | |
12.05. | Olomouc | 58. ročník Olomoucké dvacítky ve sportovní chůzi | |
12.05. | Olomouc | 6. Běžecký pohár mládeže OLK - Běh Smetanovými sady Olomouc | |
15.05. | Prostějov | 1. kolo KP družstev přípravek (2013-2015) | |
15.05. | Olomouc | Pohár rozhlasu ZŠ - okresní kolo | |
16.5. | Olomouc-Hejčín | 2. jarní závody atletické školičky | |
18.-19.05. | Olomouc | Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích | |
18.05. | Olomouc | Velká cena Olomouce 2024 | |
19.05. | Olomouc | Malá cena Olomouce 2024 | |
21.05. | Frýdek Místek | Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi na dráze | |
22.05. | Kladno | Kladno hází 2024 | |
22.05. | Trutnov | Štafetový pohár ZŠ - republikové finále | |
23.05. | Olomouc | Pohár rozhlasu ZŠ - krajské finále | |
24.05. | Olomouc-Hejčín | 2. kolo Dětské Zlaté ligy přípravek 2024 | |
25.05. | Zlín | 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C | |
25.05. | Šumperk | 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D | |
26.05. | Zlín | 2. kolo extraligy mužů a žen | |
26.05. | Vyškov | 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E | |
27.05. | Olomouc | 2. kolo KP družstev mladšího žactva | |
28.05. | Ostrava | Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT) | |
29.05. | Hranice | 2. kolo KP družstev staršího žactva | |
30.05. | Šternberk | 2. kolo KP družstev přípravek (2013-2015) | |
| | | |
Červen | | | |
01.06. | Olomouc | 2. kolo Mistrovství MaS družstev dorostu a juniorů - GIGANT | |
02.06. | Znojmo | Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců starších žáků a žákyň | |
03.06. | Praha | Memoriál Josefa Odložila | |
05.06. | Brno | Pohár rozhlasu ZŠ - republikové finále | |
07.06. | Olomouc | 3. kolo Dětské Zlaté ligy přípravek 2024 - FINÁLE | |
07.-12.06. | Řím | MISTROVSTVÍ EVROPY | |
08.06. | Třinec | 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C | |
09.06. | Olomouc | 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D | |
09.06. | Otrokovice | 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E | |
09.06. | Poruba | Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň | |
11.06. | Šumperk | 3. kolo KP družstev mladšího žactva | |
13.06. | Přerov | 3. kolo KP družstev staršího žactva | |
15.-16.06. | Ostrava | Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze | |
15.06. | Olomouc | Mattoni 1/2Maraton Olomouc 2024 | |
17.06. | Olomouc | 3. kolo KP družstev přípravek (2013-2015) | |
21.-22.06. | Třinec | Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích | |
22.06. | Brno | Mezistátní utkání juniorů a juniorek | |
22.06. | Brno | 28.ročník Brněnské laťky OLYMPIA Brno | |
23.-27.06. | Čes. Budějovice | Hry XI. letní olympiády dětí a mládeže 2024 | |
29.-30.06. | Zlín | Mistrovství ČR mužů a žen na dráze | |
| | | |
Červenec | | | |
05.-06.07. | Olomouc | Czech Open 2024 - handicap | |
06.-07.07. | St. Boleslav | Mistrovství ČR ve vícebojích mládeže | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |
| | | |