Třetí kolo Paraatletické ligy

V sobotu 17. srpna se za horkého letního počasí na stadionu pražské Sparty konalo 3. kolo Paraatletické ligy. Závodů se zúčastnili i čtyři paraatleti z AK Olomouc.

Nejúspěšnějším olomouckým závodníkem byl Dušan Ščambura, který vybojoval stříbrnou medaili ve vrhu koulí v krásném výkonu 7.50 m a v hodu diskem se za 22.93 m umístil na místě čtvrtém.

Bronzovou medaili si vyházel Michal Koutný v hodu diskem za výkon 3.03 m, což znamenalo vylepšení národního rekordu v kategorii F31! K tomu ještě přidal páté místo v hodu kuželkou (6.40 m).

Jarda Stránský se umístil těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě ve vrhu koulí (8.73 m) a na pátém místě v hodu diskem (22.38 m).

V ženách startovala olomoucká stálice Eva Kacanu, která vybojovala výkonem 8.28 m čtvrté místo v hodu diskem.

Všem účastníkům gratulujeme a přejeme štěstí v podzimní části sezóny.